Yazılım Çözümleri

Z Sistem olarak firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda size uygun yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hali hazırda geliştirilmiş olan projelerimiz için sayfayı takip edin.


Z-Spot HotSpot Service Gateway

Z-Sistem tarafından geliştirilen Z-Spot HotSpot Service Gateway, wireless internet sisteminizin yönetim ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayan uygun maliyetli , herhangi bir kullanıcı limit kısıtlaması olmadan, KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) hükümlerine uygun stabil bir çözümdür. Z-Spot HotSpot Service Gateway işletmenizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak aşağıdaki ürün modelleri ile üretilmiştir.

ZS-200

Oteller , Toplantı ve Konferans Salonları,Okullar,Hastaneler vb. kullanıcı yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda internet hizmetinin yönetilmesini internet kullanıcılarının bağlantı loglarının 5651 yasasına uygun şekilde tutulmasını sağlayan; ayrıca otellerde otel yazılımına entegre olarak kullanıcıların internet erişimlerinin kontrol altında tutulması sağlanmaktadır.

ZS-100

Cafe,restaurant,genel kullanım alanları vb. lokasyonlarda internet hizmetinin yönetilmesini internet kullanıcılarının bağlantı loglarının 5651 yasasına uygun şekilde tutulmasını sağlayan; kullanıcı yönetiminin manuel olarak yada TC Kimlik numarası sorgulama metoduna dayalı olarak sağlandığı Z-Spot temel ürünüdür.

Z-Spot Entegrasyon

Halihazırda kullanılmakta olan çok sayıda otel programı ile birebir entegre olarak çalışmaktadır. Ayrıca entegre olunmamış otel yazılımlarının gerekli kaynakları vermesi durumda entegrasyon sorunuz bir şekilde sağlanmaktadır. SQL, MYSQL, ORACLE, XML-CSV-TXT-WEB SERVICE gibi veritabanı ve dosya yapılarına tam entagrasyonumuz vardır.


Instagram TV Uygulaması

Z Sistem tarafından Geliştirilen Instagram Tv Uygulaması ;İşletmenizin Instagram hesabını hareketlendirmek için kullanabileceğiniz en doğru çözümdür. HashTag’iniz kullanılarak paylaşılan fotoğrafları tespit ederek beğen durumları ile birlikte işletmenize yerleştirmiş olduğunuz sunum ekranlarında anlık olarak görüntülenmesini sağlar. Bu durum misafirleriniz için farklı bir Instagram deneyimi sunacağından Firmanızın’ın HashTag’i kullanılarak paylaşılan Fotoğraf miktarında ciddi artışlar sağlayacak ve sizi üst sıralara tışıyacaktır.

Ürün ile birlikte hazırlanmış olan yönetim paneli size görüntülenmesini istemediğiniz fotoğrafları Instagram TV uygulamasından kaldırmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca bu ürün kullanılarak çeşitli yarışmalar düzenlenmekte ve misafirlerinizin en çok beğeni alan fotoğrafları ödüllendirilerek sayfa hareketiniz Önemli Ölçüde Artmaktadır.


Info Board Info TV Uygulamaları

Tesisinizde doğru bilgiyi doğru zamanda ve doğru yerde ve tamamen yönetilebilir bir yapı ile göstermek istiyorsanız Z Sistem tarafından geliştirilen Info Board ve Info TV uygulamalarımız sizin için en uygun çözümü sunacaktır. Uygulama ihtiyacınız olan tüm widget’leri üzerinde barındırır.


Z Sistem Eğitim Takip Uygulaması

Eğitim takip uygulamamız ile Tüm personelinizin tarafınızca sağlanan eğitimlerini takip edebilir eğitim başarı durumlarını tekrar eğitim alma gereksinimlerini eğitim planlamalarını sertifika basım işlemlerini sorunsuz bir şekilde takip edebilir eğitim süreçlerini en efektif şekilde yönetebilirsiniz.


Z Sistem Hotel Interactive (Hi) Mobile CRM

Misafir ile otel yönetimini mobil uygulamaile buluşturur. Tam bilgilendirme ve yönlendirme içerir. Hotel interaktif ve tüm Kiosk cihazlar, dokunmatik cihazlar ve masaüstü uygulaması olarak çalışabilmektedir.

Misafir talep ve isteklerini misafirin direkt iletmesini, otelin taleplere direkt cevap vermesini sağlar.

"Hi" misafirlerinizin check-in işlemlerini kısaltarak otelinizin daha kaliteli bir hizmet sunmasını sağlar. Onunla check-in işlemleri artık çok kısa.

Bölge esnafının bilgilendirmesini yapar. A'la Carte rezervasyon sistemini mobil ortama taşıyarak, personel ve misafir yoğunluğunu alır.

Anlık ileti sayesinde otel yönetiminin direkt olarak tüm misafirlere ulaşmasını sağlar. Anket sistemiyle güncel sağlıklı sonuçlar elde eden otel yönetimi daima bir adım önce olur.

Otel ekstra satışlarını artırmaya yönelik platform oluştururken "Hi" otelin gelir odaklı çalışmalarına destek verir.


Kütüphane Takip Modülü

Devlet Kütüphaneleri için geliştirilen uygulama ile Tüm kitap takibini kişiye ait kütüphane kartı ile yapabilir kütüphane üyeleri için hatırlatmalar oluşturabilir dilerseniz Kitap Çağırma yada Kitap Takip modülleri ile üyelerinizde buluanan kitaplarınızı geri isteye bilir yada üyenizin talep ettiği kitap kütüphaneye ulaştığında üyelerinize SMS yoluyla bilgi verebilirsiniz.


Genel Alan Bilgisayar Takip Uygulaması

İşletmeniz içerisinde genel alanlara yerleştirmiş olduğunuz genel kullanım bilgisayarları için geliştirilen uygulamamız ile Bilgisayarda kullanılacak uygulamaları kısıtlayabilir, kullanım süresi tanımlayabilir üyelik kartı yada PDKS giriş kartı ile oturum açtırabilirsiniz. Uygulama kullanıcının tüm işlemlerini loglayarak KVKK ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.


Sıra Takip Uygulaması

Sıra yönetimi yapmanız gereken lokasyonlar için geliştirilen Sıra Takip Uygulaması ilealanda kullanacağınız Ekranlar yardımı ile yönlendirme ve müşteri çağırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Kiosk Uygulaması

Size özel geliştirilecek kiosk uygulamamız ile belirli lokasyonlarda talep edeceğiniz işlemleri dijital platforma taşıyarak operasyonunuzu kolaylaştıracaktır. Aşağıda belirtilen çözümleri hali hazırda uygulayabilirsiniz.