Sunucu (Server) Çözümleri

Yedekleme (Back-Up)

Z-Sistem tarafından geliştirilen Z-Spot Hotspot çözümü,wireless internet sisteminizin yönetim ihtiyaçla-rınızın tamamını karşılayan uygun maliyetli , herhangi bir kullanıcı limit kısıtlaması olmadan,5651 sayılı” İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi “başlıklı kanun yükümlülüklerini yerine getireren stabil bir çözümdür.

AntiVirüs

Firmanızın internet üzerinden yada taşınabilir medialar aracılığı ile virüs ve saldırılara karşı güvenlik altına alınabilmesini amaçlayan AntiVirus çözümlerimiz size daha güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır.


Sunucu Odası

Sistemimizin kalbi olan sunucu odalarının yangın, su baskını, hava koşulları gibi sistem çalışmasını olumsuz yönde etkileyerek donanım arızaları ve / veya veri kayıplarına neden olacak faktörlerden sizi uzak tutmak için tasarlanacak olan sunucu odası fiziksel çözümlerimiz, verilerinizin ve donanımlarınızın bir kat daha güvenli hale gelmesini sağlamaktadır.

Sunucu Kiralama

Dilerseniz sunucularımızı satın almak yerine periyodik olarak kiralama yapıp yeniden donanım maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.