Z-SPOT (Hotspot System)

Z-SPOT

Z-Sistem tarafından geliştirilen Z-Spot Hotspot çözümü,wireless internet sisteminizin yönetim ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayan uygun maliyetli , herhangi bir kullanıcı limit kısıtlaması olmadan,5651 sayılı” İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi “başlıklı kanun yükümlülüklerini yerine getireren stabil bir çözümdür.

Z-SPOT ZS200

ZS-200 Oteller , Toplantı ve Konferans Salonları,Okullar,Hastaneler vb. kullanıcı yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda internet hizmetinin yönetilmesini internet kullanıcılarının bağlantı loglarının 5651 yasasına uygun şekilde tutulmasını sağlayan; ayrıca otellerde otel yazılımına entegre olarak kullanıcıların internet erişimlerinin kontrol altında tutulması sağlanmaktadır.


Z-SPOT ZS100

ZS-100 cafe,restaurant,genel kullanım alanları vb. lokasyonlarda internet hizmetinin yönetilmesini internet kullanıcılarının bağlantı loglarının 5651 yasasına uygun şekilde tutulmasını sağlayan; kullanıcı yönetiminin manuel olarak yada TC Kimlik numarası sorgulama metoduna dayalı olarak sağlandığı Z-Spot temel ürünüdür.

Z-SPOT Entegrasyon

Z-Spot halihazırda kullanılmakta olan çok sayıda otel programı ile birebir entegre olarak çalışmaktadır. Ayrıca entegre olunmamış otel yazılımlarının gerekli kaynakları vermesi durumda entegrasyon sorunuz bir şekilde sağlanmaktadır. SQL, MYSQL, ORACLE, XML-CSV-TXT-WEB SERVICE gibi veritabanı ve dosya yapılarına tam entagrasyonumuz vardır.