Hakkımızda

Z Sistem Bişilim ve Network Teknolojileri

2012 yılında limited yapıya sahip bir şirket olarak sektördeki yerini almıştır. Kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen misyonuyla ve yenilikçi vizyonuyla başarılı projeler ortaya koymuştur. Bundan sonraki süreçte de ilkelerinden taviz vermeden güvenlik ve bilişim alanındaki çalışmalarını devam ettirmeyi planlamaktadır.

Firmamız yüklendiği misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hakettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir.

Marka oluşturmanın yanı sıra bilindik firmalara da etkin hizmet veren etkin bir şirketiz. Eğitimi ve mesleki geçmişi başarılı bir kadroyla, bilgi teknolojileri başlığı altında tüm yerel, geniş alan ve kablosuz ağ sistemlerinin projelendirilmesi, proje ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürünlerin seçilmesi, ürünlerin temini ve tesisi, tesis işleminden sonra sistem desteği verilmesi müşterilerimizin bilgi teknolojileri adına tüm ihtiyaçlarının karşılanması ayrıca güvenlik sistemleri başlığı altında network ve analog güvenlik kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri hırsız alarm sistemleri bunlara ilaveten kapalı devre IP, dijital ve analog uydu yayın sistemleri ses ve ışık sistemleri konularında hizmet vermekteyiz